MAANDAG

06.00 – 12.00: RosaDigitaal Ochtend
12.00 – 14.00: The Time Machine – John Huisman
14.00 – 18.00: RosaDigitaal Middag
18.00 – 19.00: RosaDigitaal Diner
19.00 – 21.00: Save Our Soul – Theo Adams & Richard de Jong
21.00 – 23.00: AvondLand – Joop Wieringa met meesterlijke wereldmuziek
23.00 – 00.00: RosaDigitaal Poort van de Nacht

DINSDAG

00.00 – 07.00: De Digitale Nacht
07.00 – 12.00: RosaDigitaal Ochtend non-stop
12.00 – 14.00: The Time Machine
14.00 – 18.00: RosaDigitaal Middag
18.00 – 19.00: RosaDigitaal Diner
19.00 – 21.00: Progressive X Grooves – Pieter van Veen
21.00 – 23.00: Hits from the Heartland – Camille Janszen, New Country
23.00 – 00.00: RosaDigitaal Poort van de Nacht

WOENSDAG

00.00 – 07.00: De Digitale Nacht
07.00 – 12.00: RosaDigitaal Ochtend
12.00 – 14.00: The Time Machine
14.00 – 18.00: RosaDigitaal Middag
18.00 – 19.00: RosaDigitaal Diner
19.00 – 23.00: RosaDigitaal Avond
23.00 – 00.00: RosaDigitaal Poort van de Nacht

DONDERDAG

00.00 – 07.00: De Digitale Nacht
07.00 – 10.00: RosaDigitaal Ochtend
10.00 – 12.00: Oriental Express – Astrid Collé
12.00 – 14.00: The Time Machine – John Huisman
14.00 – 18.00: RosaDigitaal Middag
18.00 – 19.00: RosaDigitaal Diner
19.00 – 21.00: De platenkast – Elly van Amstel
21.00 – 23.00: Culturadio – Roy Spraakman
23.00 – 00.00: RosaDigitaal Poort van de Nacht

VRIJDAG

00.00 – 07.00: De Digitale Nacht
07.00 – 08.00: Rosa in de morgen
08.00 – 10.00: Strictly Business – Claire van Vrijberghe de Coningh
10.00 – 12.00: Culturadio – Roy Spraakman
12.00 – 14.00: The Time Machine – John Huisman
14.00 – 16.00: Studio 45 – Lex de Groot
16.00 – 17.00: Vrijdagmiddag borrel

Vrijdag 17.00 uur – Maandagochtend 06.00: DB962 – Tomorrow’s Music Today!

Programmering db962 Dance Radio:

Vrijdag
17.00 – 18.00: Mixtape – DJ Funkygroove
18.00 – 21.00: Weekend Kickoff met Edo Peters of Ruud Huisman
21.00 – 00.00: Behind The Grooves, Oldskool met Remco Touwtje en Gerrit van de Kolk

Zaterdag
00.00 – 09.00: Nachtelijke Escapades
09.00 – 12.00: Ruud Huisman
12.00 – 15.00: Edo Peters
15.00 – 18.00: Ruud Velthoen
18.00 – 21.00: Lieuwe de Draaier
21.00 – 00.00: Ric Walters / Music Power

Zondag

00.00 – 01.00: Blended Dance Night – Peter Kay
01.00 – 02.00: Blended Dance Night – The Laurent Shark Selection
02.00 – 03.00: Blended Dance Night – House Central, Jay Forster
03.00 – 04.00: Blended Dance Night – Laurent Wery
09.00 – 12.00: Remco Bus
12.00 – 15.00: Edo Peters
15.00 – 18.00: DB962 Dance Report – René de Leeuw
18.00 – 21.00:
21.00 – 00.00: Lieuwe de Draaier

Maandag

00.00 – 06.00: Nachtelijke Escapades

RSS Error: A feed could not be found at http://www.dichtbij.nl/rss/algemeen/nieuws.aspx?regionid=101. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

wiezijndedj
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube
Luister live (pop up scherm)
luisterlive
Nu On-Air
  • De Digitale Nacht
Livestream voor mobiel!
Kies je eigen speler